منوی اصلی
لینک های برتر
خانه تاریخی بروجردی
مسجد و مدرسه آقابزرگ
نورگیر خانه تاریخی بروجردی
اتاق پنج دری خانه تاریخی طباطبایی

برگزاری پنجمین نشست ستاد اجرایی خدمات سفر شهرستان کاشان

خبرنامه اداره


سرپرست اداره میراث فرهنگی گردشگری و صنایع دستی کاشان از برگزاری پنجمین نشست ستاد اجرایی خدمات سفر شهرستان کاشان با دستور کار برگزاری جشنواره گل و گلاب خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره میراث فرهنگی گردشگری و صنایع دستی کاشان ،مهران سرمدیان بااعلام این خبر گفت:پنجمین جلسه ستاد اجرایی خدمات سفر شهرستان کاشان باحضور مسولین کمیته ها و اعضاءستاد در محل فرمانداری به ریاست فرماندار ویژه کاشان برگزار گردید.

در این نشست گزارش عملکرد نهایی مسوولین کمیته ها و بررسی چالش ها و فرصت های ستاد نوروز1401 بررسی و راهکارهای اجرایی برای حل معضلات در فصل گلابگیری مورد بررسی قرار گرفت..

سرمدیان افزود: فرماندار ویژه کاشان ضمن اعلام برنامه های شاخص ستاد از جمله نوروزگاه، ایجاد زیرساختهای موقت از جمله پارکینگ های عمومی،طرح ترافیکی ویژه و تشدید بازرسی ها و رضایت مندی گردشگران از خدمات، ایجاد ایستگاههای امنیت و سلامت در کنار خدمات ارزنده امدادی و انتظامی و راهنمایی گردشگران و به موازات آن اقدامات مثبت در بخش های چهارگانه، از تلاشهای دبیر، اعضاء ستاد و مسوولین کمیته ها قدردانی نمود و در پایان بااهداء لوح سپاس از ایشان قدردانی نمود.

در پایان فرماندار ضمن تاکید بر اهمیت فصل گلابگیری، بر لزوم برنامه ریزی برای تسهیل سفر در این ایام اشاره نمود و بر برگزاری مستمر جلسات ستاد خدمات سفر شهرستان تاکیدکرد.

 

 

 

   

گفتگو با ریاست اداره
خدمات اینترنتی
نظرسنجی